Pacsirta - Szó 👏🏻

  

A Pacsirtákra

A Göröngyösi Pacsirták tartolt a tegnapi megyei kórusversenyen: messze a legjobb teljesítménnyel ők nyerték a lehetőséget, hogy a budapesten megszervezett három napos döntőre utazhassanak, ami számukra teljesen ingyenes! Fantasztikus eredmény ez, szívből gratulálunk!!! Köszönjük a laposi iskolának is a részvételt a versenyen :)

Megjegyzések

Megjegyzés küldése

Népszerű bejegyzések