Fair play ?!?!?!? 😡😖😠

 A tegnapi Lapos-Göröngyös mérkőzés minden várakozásunkkal ellentétben a laposiak győzelmével zárult. Nem elég, a mi csapatunk idegenben nagyrészt a nappal szemben játszott, de a bíró (aki a laposi tornatanár) az egyik gólunkat nem adta meg les miatt, teljesen igazságtalanul. Két hét múlva találkozunk, nálunk!😏😏

Megjegyzések

Megjegyzés küldése

Népszerű bejegyzések