Papírért jár a FAGYI!
😀😀Sziasztok Kedves
Göröngyösiek!!
A héten papírgyűjtést szervezünk
iskolánkban! Akinek van otthon felesleges újságpapírja, csomagolópapírja,
kartondoboza szívesen fogadjuk azokat. Feri bácsinál tudjátok leadni a portán,
minden nap délután 16:00-ig.
A legtöbb papírt összegyűjtött
osztály kedvezményes kupont kap, melyet közösen használhat fel a Mónika
fagyizóban!!!
Hajrá!!!!!
Üdv:
Mautner Zsuzsa néni


Megjegyzések
Megjegyzés küldése