Papírért jár a FAGYI!

 

😀😀Sziasztok Kedves Göröngyösiek!!

 

A héten papírgyűjtést szervezünk iskolánkban! Akinek van otthon felesleges újságpapírja, csomagolópapírja, kartondoboza szívesen fogadjuk azokat. Feri bácsinál tudjátok leadni a portán, minden nap délután 16:00-ig.

A legtöbb papírt összegyűjtött osztály kedvezményes kupont kap, melyet közösen használhat fel a Mónika fagyizóban!!!

Hajrá!!!!!

Üdv:

Mautner Zsuzsa néni

Megjegyzések

Népszerű bejegyzések